Zurna Sohbet

Temmuz 2, 2022 Yazarı admin 0

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda sefahat karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle dokumalabildiği kabil ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri marifetiyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş ifa etmek karınin yalnızca nickname (eğreti isim) açmak yeterli olurken kimilarındaysa sohbete çıbanlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak didarünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve hayaletlü, sesli ve hayaletlü kabil tercihe bandajlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı endamsız süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer popüler chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet