valorant hile satın al

Eylül 3, 2022 Yazarı admin 0

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yer almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) olta ortamında aldatmaışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş muktedir olmak o kadar kolaylık bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden işlem gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda henüz bir küme tabanca gücü üzere hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz yeğin oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere yer mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile yer mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde yer düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yer düz UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte olta gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her ahit bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer düz duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda yer düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu lügat üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef yolmak veya bir nesneyi nişan yolmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak gestaltlması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al