Heets Fiyat

Nisan 12, 2023 Yazarı admin 0

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arz aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas için bir seçenek olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak için belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mefret tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışdemeviklarını tahrif etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek için geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yakışır olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets tasarrufı için tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak için belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil başka tütün ürünleri kabil bağımlılık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı esenlik örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve başka esenlik sorunlarına illet olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas için yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakılırsa daha az zararlı evetğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına yakışır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine yakışır şekilde kullanmalıdırlar.