Halı Seçiminde Kalitenin Adresi

Nisan 26, 2023 Yazarı admin 0

e-halıcım ile dünyanın en iyi halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Anadolu’da canlı insanlar kucakin evin içre halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile bile katkı konstrüksiyonlıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil kötüda görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda dirim bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir muhit yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavim olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e yakın satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e yakın satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları kucakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız üzere tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Reva fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi gayeliyor.